Bezpečnostní dveře BedexNeváhejte a zašlete poptávku, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.


 

BEDEX STANDARD 3 do původní zárubně
praktik
Bezpečnostní protipožární dveře do původní zárubně, vložka, kování – vše ve 3.bezpečnostní třídě, práh lakovaný s těsněním, panoramatické kukátko včetně demontáže, montáže, dopravy a likvidace odpadu.
 
od 31 275,- bez DPH
Poptat
BEDEX STANDARD 3 včetně zárubně
praktik
Bezpečnostní protipožární dveře, bezpečnostní lakovaná zárubeň, vložka, kování – vše ve 3.bezpečnostní třídě, práh lakovaný s těsněním, panoramatické kukátko včetně demontáže, montáže, dopravy a likvidace odpadu.
 
od 41 675,- bez DPH
Poptat
BEDEX STANDARD 2R včetně zárubně
bedex-standard
Bezpečnostní protipožární dveře, bezpečnostní lakovaná zárubeň, vložka, kování – vše ve 2.bezpečnostní třídě, práh lakovaný s těsněním, panoramatické kukátko včetně demontáže, montáže, dopravy a likvidace odpadu.
 
od 37 950,- bez DPH
Poptat
 Security code
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Kvalitní certifikované bezpečnostní dveře, namontované zkušenými pracovníky naší firmy za 1 den,
Vám budou za velmi přijatelnou cenu chránit Vaše soukromí dlouhé roky. Zaměřujeme se na instalace v Brně a okolí.

 

Proč bezpečnostní dveře?


Bezpečnostní dveře BEDEX

Bezpečnostní dveře BEDEX - Testy v2

Bezpečnostní dveře Bedex

Bezpečnostní dveře Bedex jsou už pěknou řádku let jedny z nejkvalitnějších a nejprodávanějších v Česku. Naše firma nabízí svým zákazníkům bezpečnostní dveře již od roku 2003. Zaměřujeme se především na instalace v Brně a Jihomoravském kraji.

Montáže bezpečnostních dveří a zárubní u nás provádí pouze odborně vyškolení pracovníci, kteří se každoročně účastní školení pořádaných výrobci dveří.

Co ale z běžných dveří dělá ty bezpečnostní? Předně se jejich pevnost a tuhost testuje v akreditovaných zkušebnách. Zjišťuje se například, jak dlouho dokážou odolávat atakům kladiva, páčidla a dalšího nářadí. Dle výsledku se poté řadí do bezpečnostních tříd. 

Certifikované bezpečnostní dveře Bedex spadají do druhé, potažmo třetí třídy, vyznačující se vysokým stupněm ochrany a vysokou odolností proti statickému i dynamickému zatížení.

Podobně se rozlišují také další nutné součásti dveří, jako jsou bezpečnostní vložky nebo kování. Sleduje se zároveň požární odolnost dveří, tedy doba, po kterou dokážou bezpečnostní dveře chránit před ohněm a teplem. Standardně žáru vzdorují půl hodiny, může to samozřejmě být ale i více.

Nemělo by se přitom zapomínat ani na důležitost protihlukového uzávěru dveří, odolávajícího zvuku od 36 decibelů výše.

Celkovou odolnost dveří ovlivňuje také počet jistících bodů nebo vhodnost a kvalita zárubně. Zákazníkům proto ve většině případů doporučujeme výměnu jak stávajících dveří, tak samotné zárubně. Stará zárubeň bývá většinou nekvalitní, k tomu je vyrobena ze slabého materiálu a nedostatečně ukotvena. Pokud ale zákazník trvá na ponechání původní zárubně, která ovšem splňuje základní parametry, lze k ní samozřejmě vybrat vhodný typ dveří.

Bezpečnostní zárubeň je při montáži vždy ukotvena na kovové trny a vylita betonovou směsí. Navíc jsou zárubně opatřeny zpevněnými otvory pro uzamykací body chráněné ocelovými kryty, které zvyšují odolnost proti násilnému překonání.

Demontáž a likvidaci původních dveří a zárubní, montáž nových bezpečnostních dveří, zárubní a veškerých doplňků (jako jsou například bezpečnostní vložka, kování, řetízek, kukátko, práh atd.) provádíme během jediného dne.

Zaměření dveří a poradenství odborného technika nabízíme zdarma. Rádi Vám také zhotovíme cenovou nabídku, proto neváhejte a kontaktujte nás.