Firma Pospíšil je typicky českým dodavatelem služeb s více jak dvacetiletými zkušenostmi v oboru. Od svého založení v roce 1990 poskytujeme našim klientům veškerý zámečnický servis, který jsme později rozšířili o sklenářské práce. Díky věrným a spokojeným zákazníkům jsme v roce 1999 začali zámečnické zboží nejen montovat, ale také prodávat. S tím jsme propojili i tolik potřebnou výrobu klíčů. Dlouhodobě se zabýváme také hydroizolacemi plochých střech.

S rozšířením služeb souvisel pozdější přesun provozovny na ulici Otakara Ševčíka 85 (Brno- Židenice). Díky tomu jsme se dostali blíž ke všem svým zákazníkům, kteří u nás hledají prodej zámečnických produktů a poptávají různé servisní práce do bytových a rodinných domů.

Již mnoho let se nám daří úzce spolupracovat se zákazníky z celého Jihomoravského kraje, především pak z Brna a okolí.

Nabídka společnosti


Našim cílem je nabídnout zákazníkům špičkově odvedenou práci, kvalitní materiály a to vše za rozumnou cenu. Dokončená díla dodáváme v dohodnutých termínech a se zárukou. Spokojenost zákazníka a dlouholetá důvěra v naši firmu je naší prioritou.

Od roku 2008 je firma certifikována dle normy ČSN EN ISO 9001:2009 (do konkrétních podmínek firmy byl implementován systém managementu kvality, který je dodržován a neustále vylepšován).

Na všechny námi nabízené služby vám rádi vypracujeme cenovou nabídku. Je možné si s námi dohodnout osobní schůzku, kde probereme všechny možnosti a ceny.

Všichni naši pracovníci mají bohaté zkušenosti v oboru a prošli mnoha školeními.


Certifikáty


 ČSN EN ISO 9001:2009

Od roku 2008 je firma certifikována dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.