Zateplování fasád domů Brno a okolí

Zateplováním fasád bytových a rodinných domů v Brně a okolí se zabýváme od roku 1999. Zateplování provádíme z lešení nebo závěsných lávek. Vše záleží na rozměrech, dostupnosti budovy a přání zákazníka. 

Pro dosažení nejvyšší kvality zateplovacích prací výhradně spolupracujeme s dodavateli materiálů renomovaných výrobců. Na základě dispozic stavby a požadavků klienta vybereme ten nejvhodnější materiál. Na zateplování fasád používáme pouze certifikované kontaktní zateplovací systémy ETICS. Doporučujeme zateplovací systémy STOMIX a BAUMIT, ale rádi provedeme zateplení i s jinými zateplovacími systémy.

V dnešní době se doporučuje zateplování fasád domů kontaktními systémy zejména kvůli jejich efektivitě a nízké ceně. Návratnost investice zateplení fasády těmito systémy je velice dobrá i vzhledem ke každoročnímu zvyšování cen energií.  Zateplení znamená okamžité úspory.

Při výběru naší firmy bezplatně vyhotovíme cenovou nabídku s doporučeným postupem technického řešení zateplení fasády a návrhem tloušťky izolantu.

Ročně provedeme zateplovací práce na ploše cca 15 000 m2. Montáž zateplovacích systémů mají ve firmě Pospíšil na starosti zkušení pracovníci. Na provedené dílo se vztahuje záruka 5 let.

Proč zateplit fasádu

  • Zhodnocení celého objektu
  • Snížení energetických nároků na vytápění objektu
  • Odstranění tepelných mostů a promrzání
  • Zamezení výskytu plísní
  • Zlepšení mikroklimatu v místnostech zatepleného objektu
  • Zlepšení vzhledu objektu
  • Snížení nepříznivého zatížení životního prostředí

Zateplením domovní fasády ušetříte, správně investujete a především uděláte něco prospěšného pro naše životní prostředí. Zateplete fasádu a přesvědčte se sami.

Naši partneři

Reference